Obchodný tím

Peter ErdélyiVýkonný riaditeľ

Zodpovedný za stratégiu, financie, jednania s Partnermi
Jazyky: EN, CZ, SK, RU, PL, HU
Mobile: +421 905 466 574
E-mail: peter@automarketexperts.eu
Skype: ame.peter

 

 

Igor Tar, Prevádzkový manažér

Zodpovedný za ALS projekt a AME vnútornú administratívu
Jazyky: EN, CZ, SK, RU, PL, HU
Mobil: +421 907 955 481
E-mail: igor@automarketexperts.eu
Skype: ame.igor

 

 

 

Martin HrošObchodný riaditeľ

Zodpovedný za celkový predaj AME, vrátane Českej republiky, Slovenska, Maďarska, Rakúska
Jazyky: EN, CZ, SK, RU, PL, DE
Mobil: +420 775 146 947
E-mail: martin@automarketexperts.eu
Skype: ame.martin

 

 

 

Evgeny MettusManažér predaja

Zodpovedný za predaj v Ruskej federácii, Bielorusku, Kazachstane, Uzbekistane, Azerbajdžane
Jazyky: EN, RU
Mobil: +7 916 159 0720
E-mail: evgeny@automarketexperts.eu
Skype: ame.evgeny

 

 

 

Alexander GordeevManažér predaja

Zodpovedný za predaj v Moldavsku, Ukrajine, Rumunsku a Gruzínsku
Jazyky: EN, RU, RO
Mobil: +373 60-072424
E-mail: a.gordeev@automarketexperts.eu
Skype: ame.alex

 

 

 

Aleksandar MilenkovićManažér predaja

Zodpobvedný za predaj v Srbsku, Slovinsku, Bosne a Hercegovine, Macedónsku, Albánsku, Kosove, Čiernej hore, Bulharsku, Grécku
Jazyky: EN, SRB, RU
Mobil: +381 631 034 008
E-mail: aleksandar@automarketexperts.eu
Skype: ame.sasha

 

 

 

Dariusz KosibaManažér predaja

Zodpobvedný za predaj v Poľsku, Litve, Lotyšsku a Estónsku
Jazyky: EN, PL, RU
Mobil: +48 696 507 169
E-maildariusz@automarketexperts.eu
Skype: ame.dariusz

 

 

 

Zdeněk MauerManažér predaja

Zodpovedný za predaj v Rakúsku a Nemecku
Jazyky: DE, EN, CZ
Mobil: +49 1516 847 5606
E-mail: z.mauer@automarketexperts.eu
Skype: ame.zdenek

 

 

 

Michal KisidayProjektový manažér

Zodpovedný za IT projekty
Jazyky: EN, CZ, SK
Mobil: +421 918 818 059
E-mail: michal@automarketexperts.eu
Skype: ame.michal